Junior Graphic Designer

Pakiet kursów Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign)

online z certyfikatem za 39 zł

KUP TERAZ

Zobacz co zyskujesz

> 38 godzin

Łączna liczba godzin nagrań video z pakietu Adobe

Łączna liczba dostępnych filmów szkoleniowych

> 200 tutoriali

Tylko tyle kosztuje miesięczny dostęp do serwisu

39 zł

Kurs Junior Graphic Designer

Pakiet kursów Adobe online

Poznaj programy Adobe takie jak Photoshop, Illustrator czy InDesign. Zyskaj cenne i wysoce poszukiwane na rynku pracy umiejętności. Proponujemy skuteczną i wygodną metodę prowadzenia kursu, która opiera się w 90% na warsztatach. Na szkoleniu poznasz tajniki typografii i redakcji technicznej publikacji. Celem kursu jest teoretyczne jak i praktyczne poznanie programów graficznych oraz odkrycie wielu przydatnych tajników często wykorzystywanych w późniejszej pracy. W czasie kursu zostaną przedstawione zagadnienia związane ze stylizowaniem fotografii oraz tworzeniem publikacji wielostronicowych

Certyfikat

Po zaliczeniu testu wiedzy na minimum 80% otrzymujesz certyfikat potwierdzający ukończenie danego kursu. Po zdaniu wszystkich testów wiedzy z danej ścieżki otrzymujesz dodatkowy certyfikat potwierdzający umiejętności na najwyższym poziomie. Na przykład: Certyfikat Junior Graphic Designer.

Czego Cię nauczymy?

Coś więcej niż „podstawy”

To szkolenie jest czymś więcej niż kursem obsługi kilku popularnych programów graficznych. Zgodnie z naszą filozofią, zaplanowaliśmy je pod hasłem „w 100% merytoryczne”. Oznacza to, że chcemy nauczyć Cię sposobów wykonywania określonych zadań, które czekają Cię w Twojej rozpoczynającej się właśnie karierze grafika komputerowego. Umiejętność prowadzenia samochodu nie stanowi gwarancji dotarcia do celu podróży. Podobnie jest ze znajomością programów graficznych – nawet duża biegłość w tym zakresie okaże się niewiele warta, gdy nasze kreacje będą pozbawione stylu, szyku, porządku kompozycyjnego, czy poszanowania dla zasad składu.

Sztuka i rzemiosło

Tworzenie zaczyna się od planowania. Zaś aby dobrze planować, trzeba znać zasady. Ktoś sprytny powie, że zasady najlepiej sprawdzają się wówczas, kiedy się je łamie. Ktoś mądry zauważy natomiast, że sztuka — owszem, polega na przełamywaniu konwenansów — lecz pod warunkiem, że najpierw dobrze się je pozna. W innym wypadku będzie to nie sztuka, lecz grafomaństwo. Nie mamy aspiracji uczyć Cię jak być artystą. Pragniemy jednak, byś nie stał się grafomanem.

Programy Adobe

Każdy z nas pewnie słyszał o cudach programu Photoshop. Na kursie odkryjemy wszelkie tajniki zarówno Photoshopa, jak i Illustratora czy InDesigna. Gwarantujemy, że wiedza, którą przekażemy Ci na szkoleniu Grafik DTP, pozostanie wartościowa i praktyczna także wtedy gdy, w bliższej lub dalszej przyszłości, postanowisz przekwalifikować się z Operatora DTP na twórcę ebooków i dokumentów interaktywnych.

Dzisiaj książka, jutro ebook

Trudno przewidzieć, czy i jak zmieni się rynek usług poligraficznych w najbliższych latach. Wiadomo jednak, że trzeba być przygotowanym na mniejsze bądź większe rewolucje technologiczne. Kiedyś źródłem wiedzy były książki i prasa — publikacje drukowane. Dziś coraz chętniej sięgamy po ebooki, a przy kawie czytamy internetowe portale — publikacje elektroniczne. Jednak niezależnie od formy, „dokumenty” te to zawsze połączenie grafiki (coraz częściej ruchomej) z tekstem.

O kursie

Kurs jest przygotowany dla osób zupełnie początkujących, które nie miały wcześniej styczności z grafiką, a chcą rozpocząć karierę w branży na stanowiskach takich jak: Junior Graphic Designer, Operator DTP, Fotoedytor, Ilustrator, a nawet… Wydawca. Większość absolwentów tego kursu to osoby bez wykształcenia technicznego. Wystarczy, że potrafisz posługiwać się komputerem - resztą zajmiemy się my! Z doświadczenia wiemy, że ten kurs był zaczątkiem (naprawdę znakomitej) kariery wielu naszych kursantów.

Przykładowa lekcja

Adobe Photoshop - Zaznaczanie włosów

Czy sobie poradzę?

Jakie są wymagania?

Kurs jest w 100% od podstaw. Wymagamy jedynie sprawnego posługiwania się komputerem (pisanie na klawiaturze, kopiowanie plików, korzystanie z edytora tekstu). Kurs jest dostępny dla wszystkich, bez wcześniejszej znajomości pakietu Adobe. Przed kursem nie musisz umieć Photoshopa, nie oczekujemy też żadnej styczności z programami do grafiki wektorowej i rastrowej.

Czy nauka jest trudna?

I tak i nie, ale jeśli nie spróbujesz to się nie przekonasz. Nauka graficznego projektowania to ćwiczenie wyobraźni i przestrzennego myślenia. Wymaga dokładności i uczy cierpliwości. Nic nie przychodzi samo i od razu. Jednak satysfakcja z tego, że będziesz samodzielnie retuszować zdjęcia, projektować loga i stworzysz własne grafiki będzie ogromna.

Czy zdam testy wiedzy?

Każde nasze szkolenie kończy się testem wiedzy, który najlepiej wykonać na sam koniec. Testy są w formie pytań zamkniętych, jedno i wielokrotnego wyboru. Próg zaliczenia testu to 80%. Do testów możesz podchodzić wielokrotnie. Liczy się najlepszy wnik.

Certyfikat

Po zaliczeniu testu wiedzy na minimum 80% otrzymujesz certyfikat potwierdzający ukończenie danego kursu. Po zdaniu wszystkich testów wiedzy z danej ścieżki otrzymujesz dodatkowy certyfikat potwierdzający umiejętności na najwyższym poziomie. Na przykład: Certyfikat Junior Graphic Designer.

Nasi trenerzy to specjaliści w branży!

Nasi trenerzy mają wieloletnie doświadczenie w szkoleniach, nauczaniu oraz tworzeniu oprogramowania. Są to praktycy – osoby na co dzień zajmujące się grafiką. Ich doświadczenie i liczne przykłady z pracy zawodowej pozwalają w doskonały sposób dopasować program szkolenia i prowadzenie zajęć do aktualnych wymogów rynku pracy.

Łukasz Oberlan

Trener prowadzący szkolenie Graphic Designer to doświadczony i ceniony w środowisku wykładowca z wieloletnią praktyką – autor i tłumacz książek z dziedziny grafiki komputerowej 2D i 3D, grafik i fotograf. Pasjonat nowych mediów o szerokim spektrum zainteresowań i umiejętności. Doświadczony trener, konsultant i wykonawca. Twórca programów szkoleniowych. Autor i tłumacz literatury informatycznej z praktyką redakcyjną. Świetnie przygotowany do prowadzenia kursów i prezentacji (także w języku angielskim). Cieszący się dużą swobodą mowy i nienaganną prezencją. Samodzielny, twórczy, pełen zapału do pracy dydaktycznej.

Kursy w pakiecie Junior Graphic Designer

Adobe Photoshop CS5

autor:

Łukasz Oberlan

poziom:

początkujący

12:58:41

czas:

Adobe Photoshop CC 2018

autor:

Łukasz Oberlan

poziom:

początkujący

06:52:24

czas:

Adobe Photoshop CC 2020

autor:

Łukasz Oberlan

poziom:

średnio zaawansowany

04:43:29

czas:

Adobe Photoshop Elements 9

autor:

Łukasz Oberlan

poziom:

początkujący

01:41:53

czas:

Adobe Illustrator CC

autor:

Łukasz Oberlan

poziom:

początkujący

04:12:39

czas:

Adobe InDesign CC 2020

autor:

Łukasz Oberlan

poziom:

początkujący

00:39:37

czas:

Adobe InDesign CC

autor:

Łukasz Oberlan

poziom:

początkujący

05:12:58

czas:

Adobe InDesign CS6

autor:

Łukasz Oberlan

poziom:

początkujący

02:24:23

czas:

CENNIK

Nie czekaj, zapisz się już dziś. Liczba dostępów ograniczona

ZAPISZ SIĘ
 • Dostęp na 180 dni
 • Dostęp do wszystkich kursów
 • Nieograniczony czas oglądania
 • Pliki do pobrania
 • Testy wiedzy
 • Certyfikat ukończenia kursu
ZAPISZ SIĘ

39 zł

174 zł

Dostęp na pół roku

Subskrypcja miesięczna

Dostęp na rok

290 zł

ZAPISZ SIĘ
 • Dostęp na 30 dni
 • Dostęp do wszystkich kursów
 • Nieograniczony czas oglądania
 • Pliki do pobrania
 • Testy wiedzy
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • Dostęp na 365 dni
 • Dostęp do wszystkich kursów
 • Nieograniczony czas oglądania
 • Pliki do pobrania
 • Testy wiedzy
 • Certyfikat ukończenia kursu

Opinie

Anonim

Bardzo przystępny język dla słuchacza, łatwość zrozumienia.

Anonim

Podobały mi się zajęcia z ES Photoshop i oddzielne rysowanie wektorowe. Podobało się ogólnie wszystko.

Małgorzata Okleja

Dzięki szkoleniu, poznałam wiele nowych możliwości jakie oferuje program, co w dużej mierze usprawniło moją pracę przy obróbce zdjęć.

Magdalena Mission

Szkolenie przydatne pod wieloma względami, uzupełnia wiedzę oraz wskazuje owe rozwiązania.

Anonim

Zajęcia praktyczne, tworzenie wizytówek, wszystko było OK.

Krzysztof Kozioł

Edyta Cyran

Szkolenie przeprowadzone bardzo profesjonalnie i fachowo w miłej atmosferze.

Dagmara Kwiecińska

Szkolenie było bardzo przydatne, wszelkie zagadnienia które mnie interesowały zostały poruszone i rzetelnie wyjaśnione, nawet te ponadprogramowe.

Sebastian

Bardzo mila fajna atmosfera. Dowiedziałem się wielu nowych i ciekawych umiejetności.

Krystyna Bielecka

Oceniam bardzo pozytywnie, wielkie zaangażowanie w prowadzenie szkolenia, doskonała komunikatywność, obserwacja grupy i sprawdzanie przyswajania wiedzy przez poszczególne osoby

Anonim

Szczególnie podobał mi się sposób prowadzenia szkolenia, sympatyczny prowadzący. Wszystko było OK!

Szkolenie było bardzo przydatne, wszelkie zagadnienia które mnie interesowały zostały poruszone i rzetelnie wyjaśnione, nawet te ponadprogramowe. Zdobycie takiej wiedzy samemu, skutkowałoby poświęceniem o wiele większej ilości czasu.Trener Pan Łukasz Oberlan był jak najbardziej przygotowany do zajęć, prowadził szkolenie profesjonalnie, idealnie wyważając proporcje pomiędzy teorią i praktyką. Jestem pełen podziwu dla jego wiedzy merytorycznej i umiejętności.

Anonim

Uważam, że trener sprawił, że szkolenie było przystępne i bardzo ciekawe.